Wat is er te doen

Actief Een dagje weg

Wandelen

Gaat u voor een wandelroute over de dijk of loopt u liever door de polder? Over het eiland Tholen zijn verschillende wandelroutes uitgezet.
Direct langs Camping Stavenisse loopt ook een wandelroute. Bij de receptie kunt u terecht voor kaarten met verschillende wandelroutes over het eiland.

 

Fietsen

Neem uw fiets mee en verken de omgeving. Fiets door de uitgestrekte polders en ervaar de Thoolse rust. Uiteraard kunt u er ook voor kiezen om buitendijks te fietsen en te genieten van het schitterende uitzicht over de Oosterschelde. Ontvangt u graag een routekaart met de fietsknooppunten? Bij de receptie kunt u deze afhalen.
Fietsen zijn te huur bij de fietsverhuur van Kruytenburg.

 

Een dagje naar het strand

Zin in zon, water en heerlijk ontspannen? Rondom Camping Stavenisse zijn er fijne plekken om te genieten van de Oosterschelde. Op een steenworp van de camping kan je je handdoek uitleggen aan de dijk. Wil je toch graag wat meer een strand gevoel dan vind je een stukje verderop ‘de Nol’ of ga je naar het grotere strand van Sint Annaland of het strand aan de rand van natuurgebied de Pluimpot.

Ontdek wat Tholen te bieden heeft. Klik op het logo om uitjes en evenementen te bekijken.